– Podnio sam krivičnu prijavu protiv NKT zbog slučaja sa ministrom Nikolom Janovićem jer se selektivnim pristupom NKT šalje loša poruka građanima Crne Gore da propisi i mjere ne važe za sve podjednako.

- Perice, kada je berba jabuka? - pita ga učiteljica. - Pa kada komšija nije kod kuće - odgovara on.

Sport - datum: 2020-07-07 PRVA FUTSAL CRNOGORSKA LIGA - 17. KOLO
Još jedna pobjeda: Ekipa Mirabile moda Vodeći bez greške
Titograd – Gorštak 9:1 (6:1)

Dvorana: „Verde“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Dražen Vukčević (Podgorica) i Miloš Jabučanin (Cetinje). Strijelci: Mugoša u 7. i 8, Spasojević u 8. i 27, Drašković u 11, Adžić u 14, Durutović u 18. i 30. i Efović u 25. za Titograd, a Rakić u 9. minutu za Gorštak.

TITOGRAD: Despotović, Pejović, Efović, Durutović, Adžić, Obradović, Mugoša, Drašković, Spasojević, Barović, Perošević.

GORŠTAK: Kljajić, Živković, Rakić, La. Čogurić, Lu. Čogurić, Miladinović, Todorović, Bogićević.

Šampion Crne Gore, Titograd, nastavio je sa pobjedama, a ovoga puta je do tri boda došao relativno lako. Ekipa trenera Zorana Milaševića je savladala Gorštak sa ubjedljivih 9:1 i zadržala bod prednosti koji ima u odnosu na Brskovo.

D.P.

Brskovo - Nikšić 4:1 (2:1)

Sala OŠ,,Vuksan Đukić'. Igrano bez gledalaca. Sudije: Veljko Bošković i Esad Gugač (Bijelo Polje). Strijelci: M. Vučetić u 11, Bojović u 12, Perović (autogol) u 31. i Ćorović u 40. za Brskovo, a Bečanović u 6. minutu za Nikšić. Žuti karton: Bošković (Nikšić).

BRSKOVO: D. Vučetić, M. Vučetić, Vidaković, Minić, Ćorović, Pandurica, Bojović, Radulović, Zejak.

NIKŠIĆ: Ćirković, Bošković, Jakovljević, Bečanović, Perović, Puletić.

Već u 6. minutu gosti su golom Alekse Bečanovića poveli. Nakon toga su Mojkovčani zaigrali mnogo bolje, postigli četiri gola i stigli do tri boda.

M.N.

Mirabile moda - Jedinstvo 8:5 (4:3)

Sala Gimnazije "Slobodan Škerović". Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Žarko Markuš (Podgorica) i Željko Babović (Berane). Strijelci: Kostić u 9, Vučković u 15, 29. i 40, Lukovac u 16, 20. i 40. i Mijović u 34. za Mirabile modu, a Sijarić u 2. i 36, Gurešić u 3. i 38. i Bulatović u 37. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Kostić (Mirabile moda), Sijarić (Jedinstvo).

MIRABILE MODA: Savić, Kostić, Ćipranić, Radulović, Lukovac, Mijović, Nikolić, Đedović, Vučković.

JEDINSTVO: Mehović, Gurešić, Sijarić, Bulatović, Avdić, Ignjatović.

Mirabile moda se razigrala u finišu sezone, pa su Podgoričani upisali treću uzastopnu pobjedu. Slavili su protiv Jedinstva sa 8:5, a po tri pogotka postigli su Milan Lukovac i Dušan Vučković.

D.P.

Vojska Crne Gore – Studentski dom 1:2 (1:2)

Sala Gimnazije „Slobodan Škerović“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Vladimir Šaković (Podgorica) i Boban Živaljević (Podgorica). Strijelci: Popović u 17. za Vojsku Crne Gore, a Čolović u 12. i Alavać u 20. minutu za Studentski dom. Žuti karton: Pejović (Vojska Crne Gore).

VOJSKA CRNE GORE: Barović, Pejović, Lakčević, Radulović, Marković, Drobnjak, Mirković, Popović.

STUDENTSKI DOM: Mihaljević, Čolović, Gojačanin, Alavać, Popović, Koprivica, Vojinović.

Sve na meču između Vojske Crne Gore i Studentskog doma stalo je u poslednjih osam minuta prvog poluvremena. Čolović i Alavać su pogodili za „studente“, a Popović je bio strijelac za Vojsku Crne Gore.

D.P.

Kataro 2019 – Bajo Pivljanin 6:8 (2:4)

Sala: „Fer-plej“. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Vukić Femić (Bijelo Polje) i Radovan Bobičić (Danilovgrad). Strijelci: Vuletić u 5. i 40. i Spalević u 5, 20, 30. i 33. za Kataro, a Durutović u 6, 15. i 18, Vuletić (autogol) u 12, Ristić u 22, Dondić u 30. i 36. i Babović u 35. minutu za Bajo Pivljanin.

KATARO 2019: Husar, Vuletić, Lazarević, Pavićević, Spalević, Bjelanović.

BAJO PIVLjANIN: Roćen, Đurković, Dondić, Osmajić, Ristić, Kandić, Šušić, Vuković, Duritović, Babović, Radonjić.

Prava goleada viđena je u duelu Katara 2019 i Bajo Pivljanina. Gosti su slavili sa 8:6, a meč je obilježio Miloš Spalević, igrač domaćina koji je postigao četiri pogotka.